ČIŠTĚNÍ FIREM

Důvěřují nám už stovky firem.

Vyčistili jsme stovky firem

Čištění firem – Za 10 let existence značky TEPUJEM.SK a TEPUJEM.CZ (v roce 2023) jsme již vyčistili stovky různých firem od výrobních, administrativních, hotelů, penzionů, heren, škol, školek, kostelů a mnoho jiného.

K čištění používáme tu nejlepší americkou čisticí techniku ​​v celkové hodnotě přibližně 5.000.000 Kč. Samozřejmostí jsou i velké skladové zásoby čisticích přípravků. Takto připraveni zvládneme i ty největší plochy (největší dosud přes 20.000 m2 koberců) za krátký čas a velmi efektivně. 

Za 10 let jsme si získali důvěru mnoha firem a ani vás určitě nezklameme. Neváhejte se nám ozvat, připravíme vám cenovou nabídku přesně na míru a dle vašich požadavků.

Přečtěte si naše reference.

Čištění firem

Krok po kroku od objednání po ukončení objednávky

1. Cenová nabídka

Čištění firem

Příprava nabídky

Kontaktujete nás a my vám vypracujeme cenovou nabídku přesně na míru dle Vašich požadavků. Po schválení cenové nabídky si domluvíme termín čištění.

2. Tepovací práce

Čištění firem

Realizace

V dohodnutý termín přijedeme přesně včas a začneme čištění podle předem připravených postupů. Realizujeme dohodnutý rozsah práce tak, abychom skončili přibližně dle požadavků.

3. Finalizace čištění

Čištění firem

Dokončení

Před skončením zkontrolujeme svou práci, uklidíme a zanecháme vše čisté. Bylo-li dohodnuto, koberce vysušíme našimi výkonnými vysoušeči.

4. Kontrola + uzavření

Čištění firem

Ukončení

Po vysušení se s vámi zkontaktujeme za účelem poslední kontroly. Pokud je vše v pořádku, objednávku uzavřeme a poprosíme vás o písemnou nebo ústní referenci.

Kontakujte nás nezávazně

formulář platný pro celou Českou republiku, případně můžete volat na +420 776 667 430

    Názov firmy (povinné)

    Jméno a příjmení (povinné)

    E-mail (povinné)

    Telefon (povinné)

    Napište o co máte zájem